Dárek, který se zaručeně bude líbit

Jistě každý, kdo má či měl doma dítě v pubertě, ví, že zavděčit se mu není rozhodně jednoduché. Pokud jde o oblečení, máte pravěký vkus, jde-li o techniku, to, co požaduje, odmítáte koupit z finančních důvodů. Knihy nečte a peníze mu dát jen tak nechcete. Napadlo Vás již koupit mu nový nábytek do pokoje? Jednoduše […]

Jistě každý, kdo má či měl doma dítě v pubertě, ví, že zavděčit se mu není rozhodně jednoduché. Pokud jde o oblečení, máte pravěký vkus, jde-li o techniku, to, co požaduje, odmítáte koupit z finančních důvodů. Knihy nečte a peníze mu dát jen tak nechcete. Napadlo Vás již koupit mu nový nábytek do pokoje? Jednoduše u nás zakupte dárkový poukaz a zbytek nechte na ratolesti.

Každý si vybere sám

Ideální ovšem bude, bude-li si moci Vaše dítě vybrat nábytek bez Vašeho doprovodu. Bydlíte-li v Praze, nebude to problém. Vybrat si může v našem showroomu na Pankráci, snadno se tam dostane městskou hromadnou dopravou. A Vy se tak vyhnete situaci, kdy v dobré víře koupíte cosi naprosto nemožného, viděno optikou -náctiletých.

300x250-labyrint-na-penize.jpg