Firmu jste otevřeli

  S odstupem času to byla ta nejkrásnější doba. S nápadem vyrábět razítka přišel kamarád. Zrovna se vrátil ze služební cesty do Vídně a byl nadšen. Objevil obor v podnikání, který v naší republice, těsně po sametové revoluci, nikdo nedělal. Započalo nádherné dobrodružství, které trvá dodneška.   A nestačili zhotovovat   Místo k podnikání jste […]

 
S odstupem času to byla ta nejkrásnější doba. S nápadem vyrábět razítka přišel kamarád. Zrovna se vrátil ze služební cesty do Vídně a byl nadšen. Objevil obor v podnikání, který v naší republice, těsně po sametové revoluci, nikdo nedělal. Započalo nádherné dobrodružství, které trvá dodneška.

 

A nestačili zhotovovat

 
Místo k podnikání jste našli na celkem rušné ulici, přímo ve vašem městě. Psal se rok 1992. Počítače a tiskárny, které jsou k jejich zhotovení zapotřebí, byly v cenových relacích nad vaše možnosti. Vyřešili jste to tehdy vcelku příznivým podnikatelským úvěrem. Další zařízení se vám podařilo odkoupit přímo ve Vídni. Bylo sice už používáné, ale vám to usnadnilo vaše podnikání rozběhnout. Ve spolupráci s dodavatelskou firmou Colop jste mohli hned na začátku nabídnout, vedle klasických dřevěných štemplů, novinku – samonamáčecí razítko. Zákazníci si vás našli a vy ho dodnes máme v nabídce. 

300x250-labyrint-na-penize.jpg