Hledáme opravdu levnou dovolenou

Během roku jsme měli dost výdajů, takže na dovolenou se nám nepodařilo moc našetřit. Na dovolenou bychom i tak rádi jeli. Neumíme si ani představit, být celý rok doma a nikam se nepodívat. Změnu potřebujeme. Když bychom zůstali doma, stále bychom pracovali a vůbec bychom si neodpočinuli, což není zrovna moc dobré. I dovolená […]

Během roku jsme měli dost výdajů, takže na dovolenou se nám nepodařilo moc našetřit. Na dovolenou bychom i tak rádi jeli. Neumíme si ani představit, být celý rok doma a nikam se nepodívat. Změnu potřebujeme. Když bychom zůstali doma, stále bychom pracovali a vůbec bychom si neodpočinuli, což není zrovna moc dobré.

I dovolená se dá najít za málo peněz

Nepatříme k těm, kteří si na dovolenou půjčují peníze. Taková dovolená by nás snad ani netěšila. Neměli bychom z ní radost. Užívat si týden, nebo dva a pak to bůhvíjak dlouho splácet, opravdu není náš styl. Slyšeli jsme, že Máchovo jezero ubytování je levné, tak pojedeme tam. Nebudeme si moci moc vyhazovat z kopýtka, ale odpočinek zde najdeme. A změna prostředí nám také prospěje.

300x250-labyrint-na-penize.jpg