Kvalitní a rychlá realizace

Realizace zimních zahrad se mohou provádět buď rovnou při stavbě domu, nebo dodatečně. První varianta je samozřejmě nejlepší, ale někdy nás tato možnost ani nenapadne. Pak přijde na řadu dodatečná přístavba, který by měla být samozřejmě co nejkvalitněji provedená, a finančně příznivá. Celek by měl ladit, dbejme na to, aby projekt dobře zapadl do stávajícího […]

Realizace zimních zahrad se mohou provádět buď rovnou při stavbě domu, nebo dodatečně. První varianta je samozřejmě nejlepší, ale někdy nás tato možnost ani nenapadne. Pak přijde na řadu dodatečná přístavba, který by měla být samozřejmě co nejkvalitněji provedená, a finančně příznivá. Celek by měl ladit, dbejme na to, aby projekt dobře zapadl do stávajícího vzhledu domu.

Sezonní i celoroční užívání

Užívání zimních zahrad může být jak sezonní, tak celoroční. Podle toho se odvíjí to, zda se zde bude přitápět, nebo nikoliv. S tím souvisejí i předpokládané náklady na provoz. Nevytápěný prostor se hodí například pro přezimování rostlin. Sníží se tím celkové náklady na vytápění, ale neužijeme si zde posezení a jiné využití v chladných měsících.

300x250-labyrint-na-penize.jpg