Mladická nerozvážnost

Zamířila k interiérovým dveřím koupelny – potřebovala zkontrolovat svůj make-up a sepnout si vlasy do ohonu. Včera si na ně dávala masku a nechtěla, aby se jí namočily ve vířivce. Od začátku Bartolomějovi říkala, že je to příliš, že ji moc rozmazluje a že by neměl tolik utrácet – ať myslí na svou ženu. Ale […]

Zamířila k interiérovým dveřím koupelny – potřebovala zkontrolovat svůj make-up a sepnout si vlasy do ohonu. Včera si na ně dávala masku a nechtěla, aby se jí namočily ve vířivce. Od začátku Bartolomějovi říkala, že je to příliš, že ji moc rozmazluje a že by neměl tolik utrácet – ať myslí na svou ženu. Ale Bartoloměj jako by ji neslyšel.

Dobrodružství

Pořád ji zval na večeře, nosil jí květiny, občas spolu přespali v hotelu nebo dokonce v jejich domě. Byl to obrovský risk, ale Helena jako by nemohla přestat. Nevěděla, co ji tak táhne k jejímu docentovi literatury, neměla nejmenší tušení, proč byla tak neuvěřitelně neopatrná, proč byla ochotná tolik riskovat. Vždyť Bartoloměje ani nemilovala, dokonce jí ani nepřipadal atraktivní. Ale milovala ten pocit, že má manželku, že to je její profesor a že by neměla.

300x250-labyrint-na-penize.jpg