Možnost předvedení

Chcete vidět nabízené odvlhčovače v celé své kráse? Pak neváhejte a navštivte naši kamennou provozovnu. Chcete-li vidět konkrétní přístroj, pak nás prosím dopředu kontaktujte. Naše nabídka je široká, prostory našeho kamenného obchodu omezené, a proto zde nemáme k dispozici všechny přístroje. Avšak není problém dovézt požadovaný typ ze skladu a předvést ho zákazníkovi. Jak to […]

Chcete vidět nabízené odvlhčovače v celé své kráse? Pak neváhejte a navštivte naši kamennou provozovnu. Chcete-li vidět konkrétní přístroj, pak nás prosím dopředu kontaktujte. Naše nabídka je široká, prostory našeho kamenného obchodu omezené, a proto zde nemáme k dispozici všechny přístroje. Avšak není problém dovézt požadovaný typ ze skladu a předvést ho zákazníkovi.

Jak to celé funguje

Vybíráte si odvlhčovače a zajímá Vás, jak tyto přístroje fungují? Tyto zajímavé přístroje pracují s rozdílem teplot, které způsobí kondenzaci páry. Jsou v nich dva výměníky, v jednom se vzduch chladí a v druhém ohřívá, a tak se dosahuje maximální účinnosti. Existují dva typy těchto přístrojů kondenzační a absorpční. Chcete-li se zbavovat vlhkosti v teplotách pod bodem mrazu, pak volte ten absorpční, který používá hygroskopické materiály. U kondenzačního totiž s poklesem teploty, klesá také účinnost.

300x250-labyrint-na-penize.jpg