Na dovolené by měl člověk především odpočívat

Za nejlepší dovolenou považujete tu, která prospěje Vašemu zdraví. A to celkově, od začátku do konce. Přece se nebudete někam dlouhé hodiny trmácet autobusem nebo letadlem, to by Vás ranila mrtvice dřív, než byste se vůbec dostala na místo. Nechápete lidi, kteří říkají, že si jedou na dovolenou odpočinout a na jejím začátku i […]

Za nejlepší dovolenou považujete tu, která prospěje Vašemu zdraví. A to celkově, od začátku do konce. Přece se nebudete někam dlouhé hodiny trmácet autobusem nebo letadlem, to by Vás ranila mrtvice dřív, než byste se vůbec dostala na místo. Nechápete lidi, kteří říkají, že si jedou na dovolenou odpočinout a na jejím začátku i na konci absolvují vyčerpávající cestovní maraton.

Spojit můžete příjemné s užitečným

Vy dáváte mnohem raději přednost českým lázním. A že jich tu máme hned celou řádku a dokonce i vyhlášených i za našimi hranicemi. Jen blázen by tedy jezdil někam daleko, pryč odtud. Jen se letos nemůžete rozhodnout, zda navštívíte Karlovu Studánku anebo raději Lázně Jeseník. Každopádně si rezervujete ubytování v Jeseníkách, těmi horami jste si už sto procentně jistá.

300x250-labyrint-na-penize.jpg