Nač se namáhat s vlastnoručním čištěním koberců, my se Vám o něj postaráme!

Hotel či kancelář, malá nebo velká domácnost, všechno zvládneme. Každou skvrnu i zašlou špínu překonáme a barvy rozjasníme tak, že budou vypadat zcela jako nové. Odvádíme prvotřídní práci a vše děláme ke spokojenosti zákazníka. Nabízíme kvalitu za velmi nízké ceny. V Praze jsme tou nejlepší volbou. Strojové čištění koberců a ruční kartáčování Používáme stroje a […]

Hotel či kancelář, malá nebo velká domácnost, všechno zvládneme. Každou skvrnu i zašlou špínu překonáme a barvy rozjasníme tak, že budou vypadat zcela jako nové. Odvádíme prvotřídní práci a vše děláme ke spokojenosti zákazníka. Nabízíme kvalitu za velmi nízké ceny. V Praze jsme tou nejlepší volbou.

Strojové čištění koberců a ruční kartáčování

Používáme stroje a prostředky značky Kärcher, jenž jsou další zárukou kvality. Svou práci odvádíme rychle, takže Vás nebudeme zbytečně zdržovat od Vašich povinností či zálib, pečlivě, abyste byli spokojeni a levně, abyste se k nám rádi vraceli. A ozvat se nám můžete v kteroukoliv dobu. Nehledejte dále. Firma Wismont se svým čištěním koberců Praha je jednička.

300x250-labyrint-na-penize.jpg