Nedělní vaření

Kdo by to nechtěl? Přemýšlíte, co uvařit k nedělnímu obědu, a stačí chvíli pobýt v kuchyni. Posadíte se a necháte na sebe nejprve dýchnout kouzlo okamžiku. Necháte na sebe působit barvy, které máte ráda, a už Vás to napadá. Máte ráda zelenou a proto jste si tuto barvu vybrala jako barvu kuchyňských dvířek. Je svěží […]

Kdo by to nechtěl? Přemýšlíte, co uvařit k nedělnímu obědu, a stačí chvíli pobýt v kuchyni. Posadíte se a necháte na sebe nejprve dýchnout kouzlo okamžiku. Necháte na sebe působit barvy, které máte ráda, a už Vás to napadá. Máte ráda zelenou a proto jste si tuto barvu vybrala jako barvu kuchyňských dvířek. Je svěží a je to barva bylinek, které při vaření tak ráda používáte. Napadá Vás, že pro dnešek bude ideální volba kuře na rozmarýnu a hned se pustíte do vaření.

Jednoduché řešení

Ale dřív to takové nebylo. A to jen proto, že jste se při vaření necítila dobře a všechno na Vás padalo. A nakonec stačilo jen vyměnit na obyčejná, poškrábaná, stará dvířka. Od té doby, co máte nová, je pro Vás každé vaření zážitek a výsledkem jsou výborná jídla, která Vaše rodina vždy ocení.

300x250-labyrint-na-penize.jpg