Nejlepší přítel člověka i psa

Co to jen může být? Kniha? Ne. Milenka? Ne. Auto? Ne. Příjemné teplo? Přihořívá! A kde hoří? No přece v našich krbových kamnech! A jak hoří! Krásně, příjemně, tiše, romanticky. Dívat se, jak v nich elegantně mávají jazyky ohně, Vás nikdy neomrzí. Cítit ojedinělé přirozené teplo Vám vždy bude přinášet potěšení. A teplo ocení nejen […]

Co to jen může být? Kniha? Ne. Milenka? Ne. Auto? Ne. Příjemné teplo? Přihořívá! A kde hoří? No přece v našich krbových kamnech! A jak hoří! Krásně, příjemně, tiše, romanticky. Dívat se, jak v nich elegantně mávají jazyky ohně, Vás nikdy neomrzí. Cítit ojedinělé přirozené teplo Vám vždy bude přinášet potěšení. A teplo ocení nejen Váš pes, ale i kočička či jiný teplo milující tvor.

V podobě, jakou si vysníte

A tento nejlepší přítel má ty nejkrásnější tvary, které Vás budou stále vzrušovat. Ať jsou oválné, nebo hranaté. Ať mají štíhlé nohy, nebo stabilní podstavce. Ať je litina a sklo tím jediným materiálem, nebo jsou doplněny přírodním kamenem. Ať jsou velké či malé, štíhlé či oblé. Jsou takové, jaké jste si zvolili. Tedy ty nejkrásnější!

300x250-labyrint-na-penize.jpg