Neodolatelná exotika v zahradě

Naprosto ji můžete vnímat a přitom pozorovat jak roste u Vás doma, zimní zahrady jsou k tomu jako stvořené. Ta krásná exotická zeleň a výjimečné tropické květy, které zachytíte na dovolené fotoaparátem Vám z interiéru udělají jedinečnou raritu. Instalace prosklených zahrad je běžná a docela rozšířená. Prodloužené léto Stejně jako bazény, […]

Naprosto ji můžete vnímat a přitom pozorovat jak roste u Vás doma, zimní zahrady jsou k tomu jako stvořené. Ta krásná exotická zeleň a výjimečné tropické květy, které zachytíte na dovolené fotoaparátem Vám z interiéru udělají jedinečnou raritu. Instalace prosklených zahrad je běžná a docela rozšířená.

Prodloužené léto


Stejně jako bazény, sauny či speciální úpravy japonských zahrad s jezírky, se zimní zahrady dostávají do popředí zájmu. A stejně podobně je zapotřebí projektu a spolupráce zahradního specialisty. Skloubíme Vám kvalitně kompletní provedení, pevnou komfortní konstrukci a Vy si jen budete diktovat představy uvnitř. Flóra, kterou uvidíte růst a celá kompozice zahrady, která se Vám před očima bude měnit, za to stojí.

300x250-labyrint-na-penize.jpg