Ošetření vašeho mazlíčka

Pokud váš milovaný domácí mazlíček potřebuje nějaké to lékařské ošetření, ať už třeba v podobě zastřihnutí drápků, odčervení, kastrace, různé chirurgické zákroky nebo ošetření proti vnějším či vnitřním parazitům a jiné další veterinární výkony, tak navštivte naši ordinaci veterina Praha 10, kde se budou naši odborní pracovníci věnovat vašemu domácímu mazlíčkovi s nejlepší možnou kvalitní […]

Pokud váš milovaný domácí mazlíček potřebuje nějaké to lékařské ošetření, ať už třeba v podobě zastřihnutí drápků, odčervení, kastrace, různé chirurgické zákroky nebo ošetření proti vnějším či vnitřním parazitům a jiné další veterinární výkony, tak navštivte naši ordinaci veterina Praha 10, kde se budou naši odborní pracovníci věnovat vašemu domácímu mazlíčkovi s nejlepší možnou kvalitní péčí.

Rozsáhlé služby a standardní ceny

Poskytujeme odborné rozsáhlé a kvalitní služby v oblasti péče o vaše zvířecí miláčky za standardní ceny. Podrobný ceník všech výkonů, které naše ordinace poskytuje, naleznete na našem webu. Na našich internetových stránkách také průběžně doplňujeme různé příběhy a zajímavosti našich zvířecích pacientů.

300x250-labyrint-na-penize.jpg