Plány na budoucnost

Máte už sice pokročilejší věk, ale stále se cítíte plni elánu a oplýváte spoustou energie? To je výborná zpráva, protože možná můžete zanedlouho skončit s pracovním životem a užívat si dosyta odpočinkové penze. Co ale budete v penzi dělat? Možná máte rádi výlety nebo dokonce sportovnější aktivity. Možná si budete daleko více […]

Máte už sice pokročilejší věk, ale stále se cítíte plni elánu a oplýváte spoustou energie? To je výborná zpráva, protože možná můžete zanedlouho skončit s pracovním životem a užívat si dosyta odpočinkové penze. Co ale budete v penzi dělat? Možná máte rádi výlety nebo dokonce sportovnější aktivity. Možná si budete daleko více užívat svých vnoučat, která jste dosud příliš často navštěvovat nemohli. A možná se začnete více věnovat svým psům, kteří po Vás tak vyžadují energické procházky.

Plánujte a mějte informace

Plánovat je pěkné, ale plánujte cíleně. S naší důchodovou kalkulačkou a speciálními tabulkami se můžete dozvědět velmi přesné informace o Vašem důchodovém věku, výši vyplácené penze, nárocích na finanční prostředky a zkrátka o Vašem životě v penzi.

300x250-labyrint-na-penize.jpg