Prestižní lokalita Vaší kanceláře

Určitě Vás už napadlo, že byste se přestěhovaly se svou firmou do Prahy, ale problém jsou finance. Prostory pro kanceláře jsou v Praze opravdu obludně přeceněné a málokterá firma, zvláště začínající si tyto prostory může dovolit pronajmout. My Vám nabízíme alternativu – virtuální kancelář za velice nízkou cenu ve velice prestižních lokalitách. Vlastní operátor ve […]

Určitě Vás už napadlo, že byste se přestěhovaly se svou firmou do Prahy, ale problém jsou finance. Prostory pro kanceláře jsou v Praze opravdu obludně přeceněné a málokterá firma, zvláště začínající si tyto prostory může dovolit pronajmout. My Vám nabízíme alternativu – virtuální kancelář za velice nízkou cenu ve velice prestižních lokalitách.

Vlastní operátor ve Vaši kanceláří

Samozřejmostí je, že našim klientům dáváme na výběr z různých balíčků služeb. Je možné mít tak nejen vlastní sekretářku, kterou Vám dáme k dispozici, ale také i vlastního operátora. Tento operátor se může dle dohody například představovat v telefonu jménem Vaší společnosti nebo může třídit Vaši elektronickou poštu. V případě zájmu i korespondenci klasickou.

300x250-labyrint-na-penize.jpg