Příští rok budete pořádat festival nebo nějakou jinou velkou akci

A k takové akci se vymýšlí ještě nejrůznější cesty k tomu, jak nejvíce vydělat. Na takové akci můžete utržit peníze tím, že například budete prodávat upomínkové předměty s logem akce a datem, kdy se akce konala. Možná se to nezdá, ale mnoho lidí si takovou věc na památku koupí. Jen se podívejte, co lidstva nosí kabelky nebo trička […]

A k takové akci se vymýšlí ještě nejrůznější cesty k tomu, jak nejvíce vydělat. Na takové akci můžete utržit peníze tím, že například budete prodávat upomínkové předměty s logem akce a datem, kdy se akce konala. Možná se to nezdá, ale mnoho lidí si takovou věc na památku koupí. Jen se podívejte, co lidstva nosí kabelky nebo trička z filmového festivalu v Karlových Varech. Ano, víme, že akce, kterou pořádáte Vy, nebude mít takový rozsah a dosah jako tento výše jmenovaný festival, ale proč nezkusit nechat udělat pár propagačních předmětů?

Tento reklamní předmět si diváci nebo účastníci akce oblíbí

Taková reklamní taška je totiž v současné době velmi oblíbená, a pročpak by nebyla? Je to praktická věc, zároveň je i módní záležitostí. Nechte si ji vytvořit i Vy pro Váš malý festival ve Vašem městě a uvidíte, že se o ni účastníci budou prát. Za utržené peníze můžete dovézt příští rok stejnou akci do většího luxusu. Dnes už to chce pořádně promakanou strategii, jak na to a tento předmět je jedním krokem k tomu.