Pryč se špatnou náladou

Byl jste pořád zaražený. Pořádně jsem ani nevěděl proč. Moje nálada byla temná a neměl jsem z ničeho radost. Až pak mi došlo, kvůli čemu tohle všechno. „Pokud chceš změnit svou náladu, změň nejprve své prostředí.“ Řekl mi kamarád. Rozhlédl jsem se kolem sebe a uvědomil si, že to, co musím změnit, je můj dům. […]

Byl jste pořád zaražený. Pořádně jsem ani nevěděl proč. Moje nálada byla temná a neměl jsem z ničeho radost. Až pak mi došlo, kvůli čemu tohle všechno. „Pokud chceš změnit svou náladu, změň nejprve své prostředí.“ Řekl mi kamarád. Rozhlédl jsem se kolem sebe a uvědomil si, že to, co musím změnit, je můj dům. Stal se pro mě vězením. Jednu jeho část zbourám, další opravím a i v tom zbytku alespoň změním nábytek! Změna je život a často znamená i zlepšení nálady.

Vytáhněte do boje se svou nevábnou zahradou

Na co čekat? Proč dále otálet s demolicí toho starého altánku? Procházíte se kolem toho nepoužitelného dřevěného torza už dost dlouho. Je na čase zavolat profesionály a dát mu poslední sbohem. Bude to trvat jen pár hodin a potom se Vám výrazně uleví.

300x250-labyrint-na-penize.jpg