Sklady, kanceláře, domácnosti

Zařizujete si velkosklad a hledáte do něj vhodné regály, které by odpovídaly Vašim požadavkům? Zkuste naši nabídku! Každých dvanáct měsíců jsou navíc naše regály podrobovány kontrole dle platné normy ČSN EN 15635. Na našich internetových stránkách se můžete dočíst, co všechno musí splňovat, aby mohly být dány do prodeje. Navíc provádíme opravy standardních dílů během […]

Zařizujete si velkosklad a hledáte do něj vhodné regály, které by odpovídaly Vašim požadavkům? Zkuste naši nabídku! Každých dvanáct měsíců jsou navíc naše regály podrobovány kontrole dle platné normy ČSN EN 15635. Na našich internetových stránkách se můžete dočíst, co všechno musí splňovat, aby mohly být dány do prodeje. Navíc provádíme opravy standardních dílů během několika dnů. K urychlení případných oprav disponujeme skladem regálových systémů.

Máte dotazy?

Není-li Vám něco jasné z našich „webovek“, můžete nám samozřejmě napsat a my Vám odpověď zašleme na uvedený e-mail, nebo přímo zavoláme na Vámi uvedené telefonní číslo. Sídlo firmy se nachází v Chrudimi, ale máme také dvě obchodní kanceláře, a to v Praze a v Ústí nad Labem.

300x250-labyrint-na-penize.jpg