Společná zábava stmeluje

Také se domníváte, že na pracovišti by měly být dobré vztahy, že jen spokojení zaměstnanci, kteří chodí do práce rádi, mohou pracovat skutečně dobře? Jak to však udělat, aby se pro Vaše zaměstnance stala práce jakousi druhou rodinou? Důležité je pokusit se stmelit kolektiv, propojit jednotlivé lidi ve firmě, aby je pojilo víc než jen […]

Také se domníváte, že na pracovišti by měly být dobré vztahy, že jen spokojení zaměstnanci, kteří chodí do práce rádi, mohou pracovat skutečně dobře? Jak to však udělat, aby se pro Vaše zaměstnance stala práce jakousi druhou rodinou? Důležité je pokusit se stmelit kolektiv, propojit jednotlivé lidi ve firmě, aby je pojilo víc než jen jméno zaměstnavatele. Nabídněte Vašim zaměstnancům příležitost k neformální zábavě, nabídněte jim možnost poznat jeden druhého.

Zábava v příjemném stylu

Nemyslíme tím však, abyste své zaměstnance pozvali na večírek s programem v podobě konzumace alkoholu, aby se rychleji uvolnili. Postarejte se jim o zábavu, která pomůže roztát ledy, která umožní všem ve Vaší firmě prožít něco společného. Pozvěte si kouzelníka, na firemní večírky se výtečně hodí právě mikromagie. Vyberte si tedy takového kouzelníka, který s tímto kouzlením přímo mezi diváky a dokonce i s diváckou asistencí má řadu zkušeností, vězte, že na takový večírek budou Vaši zaměstnanci rádi vzpomínat, nebudou se snažit zapomenout na to, co všechno večer vyváděli.

300x250-labyrint-na-penize.jpg