Stačí opravdu málo

Nemusela se vám stát ani žádná velká nehoda, prostě stačila drobnost, za kterou ani nijak nemůžete. Od vozidla před vámi odletěl drobný, zcela nepatrný, malý kamínek a poškodil vám čelní autosklo. A to je opravdu smůla, nicméně takovou věc si člověk zkrátka nevybere, něco takového se mu stane, ať chce či nechce, to je přirozená […]

Nemusela se vám stát ani žádná velká nehoda, prostě stačila drobnost, za kterou ani nijak nemůžete. Od vozidla před vámi odletěl drobný, zcela nepatrný, malý kamínek a poškodil vám čelní autosklo. A to je opravdu smůla, nicméně takovou věc si člověk zkrátka nevybere, něco takového se mu stane, ať chce či nechce, to je přirozená věc. Vždyť kdybyste se chtěl takové malé nehodě vyhnout, tak to by musely být všechny vozovky i jejich krajnice naprosto čisté, zametené, zbavené kamínků a jiného hrubého materiálu, což by v zimě bylo poměrně na závadu, neboť posypová drť brání výrazně větším možným nehodám.

Prevence je základ

A vy, pokud chcete zabránit také nějaké možné další nehodě, tak vám nezbývá nic jiného než se co nejdříve dostavit do specializovaného servisu, kde si s takovou malou prasklinkou dokáží poradit, aniž by měnili celé čelní okno. Ovšem je třeba tam zajet co nejdříve, neboť nikdo neví, kdy dojde k tomu, že se z malé prasklinky stane pořádná díra, jejíž oprava už se následně významně prodraží anebo se jinak zkomplikuje.

300x250-labyrint-na-penize.jpg