Starší vykoupíme

Chcete vyhodit použité palety? Nedělejte to alespoň do chvíle než se na ně podívají naši pracovníci. Ti nejlépe poznají, zda s nimi půjde ještě něco dělat nebo už nikoliv. Roztřídíme je a ty, které půjdou opravit, můžeme opravit a mohou se i nadále používat k přepravě zboží. Ostatní už opravdu bude nezbytné vyházet. Opravy vyjdou […]

Chcete vyhodit použité palety? Nedělejte to alespoň do chvíle než se na ně podívají naši pracovníci. Ti nejlépe poznají, zda s nimi půjde ještě něco dělat nebo už nikoliv. Roztřídíme je a ty, které půjdou opravit, můžeme opravit a mohou se i nadále používat k přepravě zboží. Ostatní už opravdu bude nezbytné vyházet.

Opravy vyjdou levněji

Každý přepravce bude potřebovat k převezení zboží kromě auta i naše palety. Právě na ně se totiž nejdříve nakládá a poté převáží. V obchodech nebo ve skladech se pak jednoduše složí i s paletami a teprve tam si je prodavačky umístí do jednotlivých regálů. Jiný postup by byl asi nereálný. Nejdůležitější je, aby přepravované zboží zůstalo v naprostém pořádku nepoškozeno. V opačném případě by se mohlo stát neprodejným.

300x250-labyrint-na-penize.jpg