Úžasné místo pro rodinnou dovolenou

Máchovo jezero chatky jsou skvělým ubytováním pro každého, kdo se rozhodl strávit nějaký ten čas u této naší proslulé vodní nádrže. Jde o úžasné místo pro rodinnou dovolenou, pro spojení zábavy a poznání. Náš kemp je plný zábavy pro menší i větší děti a jejich rodiče a okolí je plné známých míst a historických památek, […]

Máchovo jezero chatky jsou skvělým ubytováním pro každého, kdo se rozhodl strávit nějaký ten čas u této naší proslulé vodní nádrže. Jde o úžasné místo pro rodinnou dovolenou, pro spojení zábavy a poznání. Náš kemp je plný zábavy pro menší i větší děti a jejich rodiče a okolí je plné známých míst a historických památek, které můžete navštívit. Prostě a jednoduše si u nás přijde na své každý. Uvidíte, že dovolenou u nás si zaručeně užijete a rádi se k nám budete vracet i v dalších létech.

U nás si užijí pobyt naprosto všichni

Náš kemp má pro Vás připraveno hned několik čtyřlůžkových chatek se společným sociálním zařízením a také restaurací, kde Vám zajistíme stravování. Kromě toho můžete využít naše ohniště a grily a připravit si něco dobrého sami. Vaše děti si jistě budou užívat nejen vodní zábavy, ale využijí také našich hřišť, minigolfu či dalších možností sportovního vyžití. Dovolená na Máchově jezeře může být pro Vaše děti mnohem větším zážitkem než pobyt u moře, na který budou dlouhá léta vzpomínat.