Výhled do přírody

Chaty a chalupy se nalézají i v lokalitě Haná a Oderské vrchy! I zde se dodržují a ctí tradice od nepaměti. Zajímavé je navštívit Mladečské jeskyně, Předmostí u Přerova nebo chráněnou krajinnou oblast Poodří! Fulnek je rodištěm Jana Ámose Komenského, v Odrách a Potštátě jsou moravské památky, v okolních lesích je klid a krásná příroda. […]

Chaty a chalupy se nalézají i v lokalitě Haná a Oderské vrchy! I zde se dodržují a ctí tradice od nepaměti. Zajímavé je navštívit Mladečské jeskyně, Předmostí u Přerova nebo chráněnou krajinnou oblast Poodří! Fulnek je rodištěm Jana Ámose Komenského, v Odrách a Potštátě jsou moravské památky, v okolních lesích je klid a krásná příroda.
Oblast Českomoravská vrchovina, to je krajina s nádhernou přírodou, a proto je také nazývána zeleným srdcem! Nalezneme zde stovky kilometrů turistických cest a cyklostezek, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, Dyjsko-Svratecký úval, Stvořidla, Foglarovu zátoku nebo oblíbenou řeku Lužnici, vydat se můžete k největšímu rybníku Velké Dářko! Chaty a chalupy zde pronajímáme v počtu 23.

Tohle je ráj!

Opravdovým rájem nejen pro romantiky jsou Český ráj a Ralsko, rodiště Karla Hynka Máchy. Mezi opravdové skvosty patří vybudované hrady na skalních útvarech Kost, Hrubá skála, Valdštejn, Trosky, Bezděz nebo Valečov! Máchovo jezero je nejoblíbenější rekreační oblastí! Chaty a chalupy zde naleznete na každém kroku!

300x250-labyrint-na-penize.jpg