Výměna klozetu

Tak a začal protékat. Po delší době používání nám začal protékat klozet. Dřív by to nebyl až tak velký problém, voda byla skoro zadarmo. Jenže v dnešní době? Voda je poměrně předražená a zřejmě bude ještě hůř. Kdopak si v dnešní době dovolí v domácnosti protékající klozet? Vždyť si na toto dávají pozor i v […]

Tak a začal protékat. Po delší době používání nám začal protékat klozet. Dřív by to nebyl až tak velký problém, voda byla skoro zadarmo. Jenže v dnešní době? Voda je poměrně předražená a zřejmě bude ještě hůř. Kdopak si v dnešní době dovolí v domácnosti protékající klozet? Vždyť si na toto dávají pozor i v restauraci, což dříve nebylo. Možná nám pomůže vyměnit klasické těsnění, v nejhorším případě se budete muset poohlédnout po novém klozetu. Pokud se na to sami netroufnete, klidně si někoho pozvěte.

Výměna

Kdo není zrovna technický typ, doporučuji si pozvat na opravu domácího kutila, který se orientuje i v oboru instalatér. Pro ostatní mám doporučení, klidně se na to pusťte sami, není to nic obtížného. Řiďte se pořekadlem, kdo nic nedělá, nic nepokazí.

300x250-labyrint-na-penize.jpg