Za každý uskutečněný nákup získáte body

Za každý uskutečněný nákup u nás získáte věrnostní body, které nalepíte na kartičku, kterou vám dáme u pokladny. Pak si jen doplatíte určitou částku a přineste kartičku s body a můžete se radovat, že získáte další věc do vaší domácnosti, kterou využijete k vaření. Koho by to nepotěšilo mít doma nového pomocníka. Nový ještě lepší […]

Za každý uskutečněný nákup u nás získáte věrnostní body, které nalepíte na kartičku, kterou vám dáme u pokladny. Pak si jen doplatíte určitou částku a přineste kartičku s body a můžete se radovat, že získáte další věc do vaší domácnosti, kterou využijete k vaření. Koho by to nepotěšilo mít doma nového pomocníka.

Nový ještě lepší pomocník do vaší domácnosti

Akce na sbírání bodů trvá jen několik dní, tak si vyberte svůj výrobek už teď. Nebudete litovat a uvidíte, že nákup u nás se vyplatí. Tak otevřete leták Kaufland a zajděte nakoupit, ať máte co nejvíce bodů. Čerstvého zboží máme hodně. Vyberte si všechno podle přání. Někdy máme v prodejnách i ochutnávku výrobků. Alespoň víte, co si právě kupujete a jak vám to chutná.

300x250-labyrint-na-penize.jpg