Zajistíme dopravu zdarma

Jezdíme do Holandska, abychom odtud přiváželi vysoce kvalitní mobilní domy. Jsou určeny k trvalému užívání. Starší doporučujeme využívat jako chaty k relaxaci a odpočinku. Pořídíte si je mnohem levněji než nemovitost. Další výhodou je, že v nich najdete vhodný nábytek, ale i potřebné elektrospotřebiče jako jsou lednička, sporák a další. Potřebují vyměnit okna K nastěhování […]

Jezdíme do Holandska, abychom odtud přiváželi vysoce kvalitní mobilní domy. Jsou určeny k trvalému užívání. Starší doporučujeme využívat jako chaty k relaxaci a odpočinku. Pořídíte si je mnohem levněji než nemovitost. Další výhodou je, že v nich najdete vhodný nábytek, ale i potřebné elektrospotřebiče jako jsou lednička, sporák a další.

Potřebují vyměnit okna
K nastěhování do nich je nezbytné provést výměnu oken. Jsou v nich pouze jednoduchá. Dají se však lehce vyměnit za dvojitá nebo i za trojitá. Dovnitř bude také třeba zavést topení. Potom se již můžete stěhovat.

Kompletní vybavení

Nejsou jenom paneláky a nemovitosti. Můžete získat i mobilní domy. Donedávna jsme o nich v České republice ani neslyšeli. Dnes se pomalu stávají samozřejmostí. Nejvíce jsou využívány v Nizozemsku, ale popularitu mají i ve Francii a Velké Británii.

300x250-labyrint-na-penize.jpg