Žena pro život ledacos oželí

Ženy se obejdou bez svateb, když shledají, že se jedná o investici, která je příliš vysoká a zisk v podobě darů podstatně nižší. A logicky vzato, když se dva teprve zařizují a šetří skutečně kde se jen dá, jen zřídkakdy si mohou dovolit nákladnou svatbu a proto volí svatbu spíše civilní. Každá žena touží […]

Ženy se obejdou bez svateb, když shledají, že se jedná o investici, která je příliš vysoká a zisk v podobě darů podstatně nižší. A logicky vzato, když se dva teprve zařizují a šetří skutečně kde se jen dá, jen zřídkakdy si mohou dovolit nákladnou svatbu a proto volí svatbu spíše civilní. Každá žena touží po princeznovských šatech, ale žena pro život je dokáže oželet, je-li to nutné.

Měli byste na to myslet

Ovšem počítejte s tím, že i ty nejpragmatičtější ženy se neobejdou bez zásnubních prstenů. Nemusí absolvovat megaobřad a velkolepou oslavu, ale o tu chvíli, kdy muž vytáhne malou krabičku a zeptá se – vezmeš si mě – o to se zkrátka připravit nenechá a Vy mladí pánové byste na to měli myslet. Opravdu je to velmi důležité.

300x250-labyrint-na-penize.jpg