Značka mého srdce

Každý máme nějakou oblíbenou značku sportovního oblečení, tedy ten, kdo sportuje, zcela jistě. Já ji mám také. Chvilku mi ale trvalo, než jsem se ve značkách zorientoval a vybral si tu svou. Dokonce jsme se s kolegy ze zaměstnání dostal několikrát do sporu, protože mi tvrdili, že moje názory nesdílejí a argumentovali, dle mého, […]

Každý máme nějakou oblíbenou značku sportovního oblečení, tedy ten, kdo sportuje, zcela jistě. Já ji mám také. Chvilku mi ale trvalo, než jsem se ve značkách zorientoval a vybral si tu svou. Dokonce jsme se s kolegy ze zaměstnání dostal několikrát do sporu, protože mi tvrdili, že moje názory nesdílejí a argumentovali, dle mého, neadekvátně. Kritérií bylo několik, ale hlavním bylo to, že jsem se musel v oblečení dobře cítit. Mou jedničkou je Silvini a nejspíš to tak bude napořád.

Kolečkové brusle vyhrály

Začít sportovat. Tohle mi už po několikáté opakoval můj lékař a to proto, že se domníval, vlastně byl naprosto přesvědčený, že bych měla shodit pár kilogramů, přesně dvacet a také by to prý velmi prospělo mému zdraví. Chvíli jsem se rozhodovala, jaký sport zvolím. Bylo mi doporučen rotoped, venku kolo, ale bylo by prý dobré začít běhat. Na to ale opravdu nejsem a tak jsem v novém oblečení od Silviny začala jezdit in-linech a bylo to super.

300x250-labyrint-na-penize.jpg